Przekaż 1 % podatku dla Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Gospodarczych oraz Rozwoju Ziemi Granowskiej

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego (OPP). Możesz nas wspierać przekazując na rzecz Stowarzyszenia 1 % podatku dochodowego.

KRS 0000102679

Przekazanie 1 % jest bardzo proste, należy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37 lub PIT-38. W odpowiedniej rubryce zeznania należy wpisać nr KRS naszego Stowarzyszenia i kwotę, którą Chcesz przekazać.

Możesz także zamieścić dodatkowe informacje, dotyczące Twoich preferencji co do rozdysponowania środków z 1 % przez nasze Stowarzyszenie poprzez wypełnienie rubryki Cel szczegółowy 1%.

Możesz przekazać 1 % na cele statutowe lub na rzecz naszych podopiecznych.

Damian Kasprzak

Damian ma 10 lat. W styczniu 2015 r. zachorował na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Jest pod stałą opieką lekarzy z Kliniki Onkologii, Hematologii i Transplantologi w Poznaniu. Możesz przekazać swój 1 % podatku dopisując „Dla Damiana”.

Antoś Rurys

Antoś ma 9 lat urodził się z mózgowym porażeniem dziecięcym. Jest opóźniony psychoruchowo i w związku z tym wymaga stałej i systematycznej rehabilitacji. Możesz przekazać swój 1 % podatku dopisując „Pomagamy Antosiowi”.